Nasi Absolwenci
Nasi absolwenci PDF Drukuj Email
W ostatnim rzędzie od lewej: Wojenka Mirosław,Wiercioch Tomasz, Więcek Maciej, Lorenc Krzysztof, Wojenka Andrzej, Kwaśniewski Mariusz, Mozga Paweł, Cichocki Andrzej, Zieliński Dariusz, Choiński Krzysztof, Mozga Wiesława- wychowawczyni, Wojenka Grzegorz, Ostaszewski Leszek, Piotrowski Tadeusz, Lorenc Sylwester.W pierwszym rzędzie siedzą: Błędowska Agnieszka, Balik Danuta, Burzyńska Katarzyna, Seliga Lucyna, Wojciechowska Agnieszka, Broniarek Dorota, Seliga Krystyna.

W górnym rzędzie stoją: Justyna Rychlewska, Agata Świątek, Klaudia Dyrała, wychowawczyni- Barbara Podwójci, Klaudia Wójcik, Katarzyna Gruchała, Magdalena Kołczyńska, Magdalena Olczak, Magdalena Seliga, Aneta Pruk. Wpierwszym rzedzie od lewej kucają: Mariusz Wróbel, Patryk Masłocha, Justyna Wiercioch, Sandra Kamińska, Kinga Krawczyk, Krytstian Wilczak, Konrad Kostrzębski.

Od lewej stoją: Jakub Błaszczyk, Adrian Kołczyński, wychowawczyni - Marzena Syndoman, Maciej Frączek, Jan Kwieciński, wychowawca - Krzysztof Kowalczyk. W dolnym rzędzie siedzą: Kinga Szczechowicz, Aleksandra Lorenc, Linda Gruchała.
W drugim rzedzie stoją od lewej: Bartosz Wojenka, Dawid Michalak, Adam Drożdźewicz, Igor Ostaszewski.  W pierwszym rzędzie siedzą od lewej: Kamil Pająk, Jakub Krawczyk, Cezary Ulanowski, Aleksandra Broniarek, Katarzyna Rykała, Szymon Wojenka.

Od lewej stoją: Maciej Kołosowski, Jakub Zieliński, Filip Tartanus, Kamil Iwańczyk, Maciej Kołczyński, wychowawca - Krzysztof Kowalczyk. Od lewej siedzą: Zuzanna Świątek, Kinga Kowalik, Aleksandra Michalak, Julia Kołosowska, Rozalia Bielecka.

Od lewej stoją: Antoni Andrzejewski, Jakub Niedźwiadek, Jakub Dębski, Paweł Lipiński, Sebastian Łukasik, wychowawczyni - Joanna Szymoszyn, Mateusz Adamka. W dolnym rzędzie od lewej: Kinga Wilczak, Aleksandra Koter, Natalia Frączek, Karolina Bielecka, Natalia Kowalska.,

W tylny rzędzie stoją: Anieszka Pilipów-dyrektor, Magdalena Kardialik- wychowawca klasy. W pierwszym rzędzie stoją: Michał Filipek, Julia Paradowska, Marcelina Paradowska, Łucja Michalak, Natalia Laska.

Od lewej stoją: Weronika Boryna, Julia Kardialik, Aleksandra Wojenka, Karolina Szczechowicz, Klaudia Kłach, Kaja Mróz, Jolanta Sumińska. W dolnym rzędzie od lewej: Marcel Krysiak, Mateusz Rastawicki, Jakub Kalicki, Jakub Iwańczyk, Hubert Dębski, Krystian Seliga , Maciej Dziopa, Igor Majchrowski, Mateusz Kumosiński.