WIZYTA WYJĄTKOWEGO GOŚCIA PDF Drukuj Email

W dniu 5 listopada 2019 r. naszą szkołę odwiedził ksiądz biskup Wojciech Osial wraz z księdzem proboszczem parafii Bełchów- Pawłem Staniszewskim. W czasie, kiedy przybyłych gości witała pani dyrektor wraz z wicewójtem- panią Izabelą Żaczkiewicz, uczniowie śpiewali pieśń oazową ,,Barkę”. Następnie koło teatralne przedstawiło inscenizację pt.,, Jest taki kwiat ?”.

Po przedstawieniu nadszedł czas na spotkanie uczniów z księdzem biskupem. Nawiązując do obejrzanej inscenizacji oraz do doświadczeń życia codziennego, poprzez dialog z zebranymi na sali, ksiądz biskup wskazał dzieciom przewagę dobra nad złem. Spotkanie przebiegało w sympatycznej atmosferze z uśmiechem na twarzy zebranych.

Po spotkaniu z uczniami goście spotkali się z pracownikami szkoły oraz przedstawicielami rodziców. Było pysznie i ciekawie. W podziękowaniu za ciepłe przyjęcie w skromnych progach szkoły nasz Gość przekazał piękny album oraz dokonał pamiątkowego wpisu do kroniki szkolnej.